Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Hugo Boss Femme Edp

5 Kasım 2011 Cumartesi

Hugo Boss Femme Edp

Beğenerek aldığım, sonra nefret ettiğim bir parfüm Hugo Boss Femme...Güzel bir kokusu var, cidden çok güzel... Ferah çiçeksi, herkeste olmayan tarzda... Bahar-yaz aylarında kullanılabilen ve sarışınlara yakışan bir koku... Buğday tenli ya da esmerseniz arkanıza bile bakmadan kaçın... Çünkü 150 TL kadar bir parayı 1 saat kokmak için harcamış olursunuz, yazıktır günahtır... :)

Buna dair kötü bir tecrübem var. Boyner'in bazı aklı evvel güzellik uzmanları(!) sağolsunlar, yeni çıktı diyerek öve öve öve kanıma girdiler ve buğday tenli bana bunu sattılar... Halbuki ben o verdiğim parayla çok daha kalıcı ve ten rengime uygun bir parfüm bulabilirdim. (Aynı hatayı Calvin Klein Euphoria Bahar sürümü ile de yaşadım, Tekin Acar'da...) Aldım da ne oldu, Boyner ve Tekin Acar bana hizmet mi etmiş oldular? Hayır... :)

Size tavsiyem; yeni çıkmış olan bir parfümü, güzellik uzmanları(!)nın gaza getirici sözlerine inanarak hemen orada satın almayın... Kolunuza, kazağınıza sıktırın ve bütün gün gidin gezin. Bakın, koku sizi beğeniyor mu? Artık iyi biliyoruz ki, bizim parfümü beğenip beğenmemiz hiç bir şey ifade etmiyor, o bizi sevecek, beğenecek... :) Yapacak birşey yok, gerçek bu... :)

O paraları sokaktan toplamıyoruz, kimsenin bizi aldatmasına izin vermeyelim.

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!