Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Naturally Fresh Stick Deodorant

9 Kasım 2011 Çarşamba

Naturally Fresh Stick Deodorant

Merhaba...

Temiz hissetmenin en kolay yolu sanırım roll-on, stick ya da sprey farketmez, deodorantlardır... Temizliğin innsana inanılmaz bir güç ve öz güven verdiğini biliyoruz. Peki bu gücün doğadan gelmesine ne deriz? Allah deriz değil mi? :)

Bahsettiğim ürün GNC mağazalarında satılan bir stick deodorant... Sert, taş gibi bir stick deo, kristal yapılı... Üstelik çok astronomik olmayan rakamlarla satılıyor... 1 yılda bitirilemeyen 120 gramlık bir ürün için 20 lira hiç fena sayılmaz. :)Günde 1 kez kullanımı yeterli, nemlendirerek herhangi bir deodorantı uygular gibi uyguluyoruz. Sonuçları ciddi manada etkileyici... Gün boyunca ter kokusundan eser yok. :) Fakat birşeyin altını çizmekte yarar var; teri değil ter kokusunu engelliyor bu ürün... Bu nedenle deodorantların cildimize verdiği ve uzun vadede önemli hastalıklara sebep olan zararları önlemiş oluyoruz.

Herkese tavsiye ediyorum.

Sevgiler...

2 Yorum:

(K)now F(orever) dedi ki...

Yazınızı görerek ürünü satın aldım ama kullanım konusunda pek bilgili değilim. siz nasıl kullanıyorsunuz. suyun altına tutup sonramı sürüyorsunuz yoksa ten'i nemlendirip mi sürüyorsunuz? bundan başka kullanırken dikkat etmemiz gereken bir şey var mı acaba?

Meryem İmamoğlu dedi ki...

(K)now F(orever);

Ben koltuk altımı termal suyla nemlendirip stiği üzerinde gezdirerek kullanıyorum.

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!