Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Garnier Saf&Temiz 3'ü 1 Arada

14 Kasım 2011 Pazartesi

Garnier Saf&Temiz 3'ü 1 Arada

Eveeet... Ben de denedim ve çoook beğendim. Burnumdaki siyah noktaları silip süpürdü desem abartmış olmam sanırım. :)


Kokusu, içindeki pıtır pıtır granülleri ve temizlik hissini doruklara çıkarması gönlümü kazanması için fazlasıyla yeterli oldu. :) Temizleyiciden çok, maske ve peeling olarak kullanmayı düşünüyorum. Zira elimde yeterince temizleyici ürün mevcut, hele onları bir tüketeyim... :)

Bittikçe alacağımdan emin olabilirsiniz, bence siz de hemen deneyin... 7-10 TL arasında değişen bir fiyat aralığında satılıyor.

Sevgiler...

6 Yorum:

Adsız dedi ki...

2 hafta kullandım cok sivilce yaptı sonra bıraktım suan yüzümde pullanma var ve cok kaşınıyo kırışıyor ne yapmalıyım bilgilendirin lütfen.

hazine kutusu dedi ki...

Merhaba...
Cildiniz hassas-kuru anladığım kadarıyla..? Aslında peeling türü ürünler kullanmadan önce cildinizin hassasiyetini ölçseydiniz çok iyi olurdu... Çünkü hassas ve kuru ciltlerde ya da karma ise yanaklarda çok kullanılacak bir ürün değil bu... Genellikle yağlı ve normal ciltlerin kabul edebileceği tarzda...
Şuan size çözüm olması için bir kaç ürün tavsiye etmeyi isterdim ama cildinizin hassasiyet seviyesini az da olsa bilmem gerekiyor.

Adsız dedi ki...

arın ve burun cevremde yaglanma oluyor.bu ürünü kullanmamdaki neden burnumdaki siyah noktalar içindi. bende yüz cevremede kullanmıştım. su an bile cok kaşınıyor pullanmalar devam ediyor.

hazine kutusu dedi ki...

Anladım... Cildinize uygun bir temizleyici ve nemlendiriciyle bu sorunu çözebilirsiniz.
Size bu konuda jel bir temizleyici ve su bazlı yoğun bir nemlendirici öneririm. Yakınınızdaki bir eczaneden de yardım alabilirsiniz, size bu ürünleri temin edeceklerdir.

Adsız dedi ki...

teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için ...

Adsız dedi ki...

Peeling sivilceli yüze uygulanmaz eğer uygularsanızda sivilceler artar bende aynı hatayı yapmıştım ve boynum dahil suratım sivilce dolmuştu.

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!