Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Clinique High Impact Maskara

22 Kasım 2011 Salı

Clinique High Impact Maskara

Kendileri, Clinique'in mütemadiyen yaptığı kampanya ve promosyonlarla herkesin en az bir kez hayatına girmiş olan maskara... :) 46-50 TL arasında, yanında muhtelif tester ve deneme boy ürünlerle muhakkak alınasılık kazanan ismi high(yüksek) olan ama bence o kadar da high olmayan bir maskara...Bir kere fırça dizaynını hiç beğenmiyorum. Boyayı kalıp gibi çıkarıyor, bu nedenle topaklanmaya ve bulaşmaya sebebiyet veriyor. Kısa sürede kuruyor, birçok insan rimellerin bu kuruduktan sonraki halini seviyor ama hayır efendim ben sevmiyorum. Çünkü kuru bir rimelle birkaç kat sürmeye kalkınca dehşetül vahşet derecesinde ağırlaşıyor kirpikler...

Tamam hakkını vermek lazım ki, formül olarak hafif bir ürün, kokusu da hafif... Son derece kalıcı ve kaliteli... Sırf bu sebeple bile kullanmaya değer ama hemen kurumasa ve boyayı azıcık sıyıran bir ağız kısmına sahip olsa ömrü billah kullanabilirim. İçeriklerine güvendiğim bir marka çünkü Clinique ve benim için içerik bir ürüne para vermenin ilk koşulu... Ama şu halde kullanabileceğimi pek sanmıyorum. Zaten kullanamadığım ve sağlıklı olduğuna inandığım için küçük kardeşime verdim, o kullanıyor. :)

The Body Shop rimelim bittiği zaman, indirimle yenisini alana kadar elimdeki Lancome Definicils'ı kullanacağım. Onun için de ayrı bir kayıt hazırlayacağım, beni bekleyin... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!