Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Calvin Klein Delicious Luxury Ruj - Clear Rose

1 Kasım 2011 Salı

Calvin Klein Delicious Luxury Ruj - Clear Rose

Geçen sene Strawberrynet'in çook güzel bir indirimiyle aldığım Calvin Klein Delicious Luxury rujun bendeki rengi olan Clear Rose'a olan aşkımdan bahsedeyim... :)


Kendisiyle bir kış günü, tamamen bir yanlış işaretlemeyle tanıştım. Farklı bir rengi işaretleyecekken bu rengi işaretlemişim. :)) Öyle güzel bir hata yapmışım ki, bunu kendisi elime geçince anladım. Pembe renk rujlardan nefret eden biri olarak sevebileceğim yegane pembe renk bu sanırım. :) YSL'nin meşhur pembe ve fuşyalarından da denedim fakat hiç biri istediğim tonda değil... Bu ruja kadar Calvin Klein'in makyaj malzemelerinden hiç kullanmamıştım, ardından bir de farını edindim ve ondan da çok memnun kaldım.


Çok zengin bir pembe, hem parlak hem de mat gibi... Henüz tam olarak nasıl anlatabileceğimi bilemediğim bir güzellik... :) Yapısı krem gibi, gün boyunca nemlendirme sağlıyor, enfes kalıcı ve zerre kadar kokusu yok. Bir rujdan daha ne beklerim inanın bilemiyorum... :)

Şiddetle tavsiye ediyorum.

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!