Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Bourjois Ombre Stretch Göz Farı - Stretching Denim

28 Kasım 2011 Pazartesi

Bourjois Ombre Stretch Göz Farı - Stretching Denim

Daha önce burada bahsettiğim Bourjois Ombre Stretch göz farının bir başka renginden bahsetmeyi istiyorum; 08 stretching denim...

Lilanın en tatlı tonu bu olmalı... :) Daha çok genç kızlara yönelik bir renk aslında ama kendini genç hisseden herkese yakışacağına inandığım soft bir lila... Bakışları ağırlaştırmayan, masum masum baktıran bir renk olduğunu düşünüyorum. :) Denemenizi öneriyorum şahsen... :)

Ayrıca Bourjois'nın kalitesinden de söz etmeyi istiyorum. Bu farı hatırladığım kadarıyla 10 dolar arasında bir ücrete satın aldım, yani ücreti çok yüksek olmayan ama son derece kaliteli bir far olduğunu söyleyebilirim. Ezim ezim ezilmeyen, patır kütür dökülmeyen ve çatır çatır istediğiniz rengi veren, fıyatına göre bence olağandışı bir far... :) Ambalajı, tasarımı da gayet sağlam ve asla baştan savma, bayağı değil... Açıp kapamak için diğer farlarda göremediğimiz bir özenle yapılmış bir de klipsi mevcut, yani basılı tutarak açtığınız bir mekanizması var. Bence bu şekilde farın ömrünün uzun olması planlanmış.

Fırçası da yabana atılacak gibi değil, sünger yerine fırçayı tercih etmişler ki bana kalırsa çok iyi bir tercih... Sünger aplikatörler çok yetersiz çünkü, makyajı adam gibi pat pat yapıp çıkamıyor insan, çünkü orantılı bir dağıtım yaptırmıyor, dolayısıyla da çok uğraştırıyor. Bu şekilde çok güzel olmuş. :)

Açıkçası bu markadan daha denemeyi istediğim tonlarca şey var, bu kaliteyi gördükten sonra... :)

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!