Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Bourjois Ombre Stretch Göz Farı - Vert Etirable

17 Kasım 2011 Perşembe

Bourjois Ombre Stretch Göz Farı - Vert Etirable

Merhaba...

Boyner'de bu farı ilk gördüğümde içimden aynen şunu geçirmiştim; "hayatımda seveceğimi düşündüğüm en son yeşil ton göz farını Bourjois yapmış." :) Ama kızlar öyle ısrar etmişti ki, uygulamalarına müsade ettim. Aynaya baktığımda gözlerimin, peri kızlarının buğulu yeşilli-mavili göz kapaklarına ne kadar benzediğini görünce tamam dedim bu farı alıyorum. :))

İnanılmaz bir masumluk ve saflık dolu bir renk, insan bu farı sürdüğünde meleğe benzediğini düşünüp ürkebilir, o derece... :)) Bütün bir göz-kaş aralığına uyguladığınızda retro göz makyajı, yalnızca göz kapağına uyguladığınızda ise saf modern bir makyaj elde edebilirsiniz. :)


Yumuşak bir dokusu var, kalıcı ve istediğiniz yoğunluğu sağlayabileceğiniz bir formda...

Özel günlerin adamı değil baştan söyleyeyim, yalnızca salaş bir tarzın tamamlayıcısı olabilir. Huzur ve sükunet verici bir renk... Aile yemekleri, komşu ziyaretleri, mutfak alışverişi bu rengi kullanmak için biçilmiş kaftan... Tavsiye ediyorum.

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!