Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop El Temizleme Jelleri

22 Kasım 2011 Salı

The Body Shop El Temizleme Jelleri

El temizliği benim için herşeyden önemli, ellerim temiz olmadığı zaman hiç birşey yapamıyorum. Huylanıyorum neye dokunsam...Hele hele dışarıda, umumi yerlerde; kapı kollarına, duvarlara, sandalye ve masalara dokununca acilen elimi bir yerlerde yıkama ihtiyacı hissediyorum. Su olmayan yerlerde ise el temizleme jellerine sarılıyorum. Uzun zamandır aradığım gibi bir jel bulamıyordum. Temiz hissettirsin, yapış yapış olmasın, güzel koksun diye diye orada burada sevebileceğim bir jel aradım.


En sonunda çok sevdiğim TBS'm el temizleme jeline el attığında bir ohh dedim. İşte artık hayatım boyunca kullanabileceğim bir temizleme jelim var. :)

Kendisini şu şekilde takdim etmişler;
Yolda, uçakta, yemekte, her yerde hijyenik eller! Hand Cleanse Gels serisi; çabuk kurur, yapışkanlık hissi vermez, sürdüğünüz anda tertemiz ellere sahip olmanızı sağlar. Bu ürün, günün her anında suya ihtyaç duymadan ellerini temizlemek isteyen herkes için ideal! Ayrıca, suda yaşayan canlılara zarar vermemek adına, The Body Shop hiç bir ürününde olduğu gibi bu ürününde de triklosan kullanmaz. Aynı zamanda 5 harika koku çeşidine sahip: Satsuma, Çilek, Limon, Mango ve Hindistan Cevizi.

Bendeki çilekli, öyle güzel kokuyor ki anlatamam... :) Ve uzun süre kokusunu muhafaza ediyor.

Temiz, nemli ve güzel kokan ellere sahip olmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

Sevgiler... :)

2 Yorum:

luzu dedi ki...

seni çok iyi anlıyorum bende de hastalık derecesinde.devamlı kullanıyorum :(

hazine kutusu dedi ki...

Aslında kötü birşey yapmıyoruz ama çevremizdeki pisler yüzünden deli gibi gözüküyoruz... :D

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!