Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: * Bitirdiklerim *

5 Kasım 2011 Cumartesi

* Bitirdiklerim *


Avon mineral içerikli toz fondöten; kokusuz, yumuşak ve güzel bir yapısı vardı. Fakat şuan satılmıyor. Yalnızca burnumda kullandığım için tam olarak 2 yılda bitti. :) Bunun yerine Clinique yağsız föndötenimi kullanmaya devam edeceğim.

Calvin Klein Euphoria Bahar sürümü; 3 yıldır bitirmeye çalıştığım, çimen gibi, ot gibi kokan ve Euphoria'nın karizmasına yakışmayan bir versiyon... Yazın kullandığımda 1 saatte yok olan bir kokusu var, kıştan hiç söz etmiyorum... :) Nasıl almışım o zaman, cidden anlamıyorum bazen kendimi... :)

Stila far; söyleyecek fazla sözüm yok bu far için, muhteşem bir yapısı vardı, çok güzel renk veriyordu. Açık ve koyu mavi 2 renkti. Fakat çok kötü bir özelliği vardı; 6 ay kullanım ömrü... :( Bu süre zarfında bitirmeye çalıştım fakat en sonunda bitememiş haliyle kardeşime oyuncak oldu.. :D

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!