Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Bir Özür ve Bir Teşekkür - Onlineeczanem.com

24 Kasım 2011 Perşembe

Bir Özür ve Bir Teşekkür - Onlineeczanem.comGeçtiğimiz günlerde Onlineeczanem.com'dan Bioderma'nın 2. ürün hediye kampanyasıyla Sensibio Makyaj Temizleme Solüsyonu aldım. Arkadaşıma aldığım için zaten büyük bir tedirginlikle aldım, sonuçta bu bir sıvı ve taşıma esnasında başına neler gelebilir kim bilir... Ve nihayetinde korktuğum başıma geldi, hediye olan galonun kapağı inanılmaz derecede parçalanmış halde elime ulaştı. Öylesine bir parçalanma ki, taşımadan değil de sanki özellikle üstüne basılıp ezilmiş ve o şekilde paketlenmiş gibi bir görüntüsü vardı. Diğerinin sapasağlam gelip de bunun paramparça gelmesi beni inanılmaz sinirlendirdi ve altında hemen bir şeyler aradım. Onlineeczanem.com'a bir mesaj yazdım ve sanırım insanları da birazcık üzdüm. Aslında hiç bir sebep benim bu şekilde kaba bir üslup benimsememi haklı gösteremez, ne olursa olsun... Hatta firma bunu telafi edemeyecek olsa bile benim kendime olan saygımdan ötürü nezaketimi kaybetmemem lazımdı.

Kendimi çok suçlu görüyorum bu konuda, hele hele bir de cidden içtenlikle telafi çabalarını gördükten sonra pişmanlıktan resmen kıvranıyorum. Mesajıma 1 2 saat içinde cevap verildi. Muhatap olduğum isim, yazışma adresinden anladığım kadarıyla Gökmen Türkmen beyefendiydi ve yazdığım onca şeye rağmen benimle gayet sakin ve tamamen sorunu çözmeye yönelik gayretleriyle iletişim kurdu. Hemen ilgili departmandaki yetkililere talimat verip, yeni bir ürün gönderimi sağlayacağını ifade etti ve ne denli sözünün eri olduğunu nerdeyse 1.5 günde gösterdi. Ben şikayetimi Salı öğleden sonra ilettim (iletmek nazik kaldı biraz) ve biraz önce de yeni ürünümü elime aldım. Hatta yanında bir de hediye gönderdiler.

Böyle müşteri memnuniyeti eksenli bir alışveriş sitesi daha görmedim, çok samimiyim... Bir sürü alışveriş sitesinden küçük bir servete denk düşecek kadar alışveriş yaptım, o koca koca sitelerin kiminden nefret edecek kadar kötü hizmet aldım, kiminin müşteri hizmetlerine dahi ulaşamadım ama şuraya verdiğim 50 TL'yi içimden gele gele helal ediyorum ve Allah misliyle karşılık versin diye dua ediyorum.

Öncelikle yaklaşımımdan ve kabalığımdan ötürü Onlineeczanem.com'dan özür diliyorum, sonra hizmet eksenli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bundan sonra kişisel bakım ve sağlık ürünleriyle ilgili bütün alışverişlerimi Onlineeczanem.com'dan yapacağımdan emin olabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla...

Sevgiler...

1 Yorum:

ache dedi ki...

sonuçta problemi halletmiş olmanız güzel (:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!