Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Kremi

13 Kasım 2011 Pazar

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Kremi

Bu kremi amacı dışında kullanıyorum doğruyu söylemek gerekirse... :)) Baştan anlaşalım, bu yazıda Bioder'in tüylere olan yararından ya da zararından söz etmeyeceğim.


Kullanan bir arkadaşımın "yüzümü yumuşacık yapıyor" demesi üzerine almıştım. Kullanınca bunun ne denli doğru olduğunu gördüm. Zaten kremin arkasındaki bilgi etiketinde de tüylere ek olarak cilt nemine ve yumuşaklığına etki sağladığına dair bir yazı var. İçeriği yüksek oranda bitkisel, bilmem kaç çeşit bitki olduğunu okumuştum. Bittikçe aldığım, kalitesinden hiç şüphe etmediğim bir krem... Veee kokusu harikaaa... :) İlk başlardaki kokusu kötüydü ama son bir kaç yıldır kokusunu da yenilediler, bayılıyorum resmen... :) Yanlış anlaşılmasın, parfümlü değil, sadece farklı güzel bir kokusu var. :)


Bu da şuan 3. kez bitmiş hali, gördüğünüz gibi yapay bir beyazlık içermiyor, doğal bitkisel bir renk... :)


Tekrar alır mıyım? Daha önce de bahsettiğim anti-aging kremim bittiği zaman alabilirim. Nemlendirici krem konusunda doğallık benim için herşeyden önemli...

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!