Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Avon Smooth Mineral Göz Farı - In The Nude

17 Kasım 2011 Perşembe

Avon Smooth Mineral Göz Farı - In The Nude

Merhaba...

2 gündür kayıt giremedim, internet bağlantım problemliydi. Ne büyük bir nimetsin sen internet... :)

Bugün Avon'un beğendiğim tek farı olan Smooth Mineral serisine ait In The Nude renginden söz etmek istiyorum.


Avon'un beğendiğim tek farı dedim, çünkü Avon'un farlarını hiç beğenmiyorum. Yapısı olsun, renkleri olsun, kalıcılığı olsun, bence hepsi vasatın altında... Ama bu serinin farlarına resmen bayılıyorum. Gerçi artık satılmıyor, arada sırada indirim broşürlerinde satışa çıkıyor, denk gelirseniz muhakkak bir tane edinin. Mineral içerikli olduğu söyleniyor, bunun ne denli doğru olduğunu bilemiyorum. Ama şöyle birşey var; normal farlardaki gibi bir kokusu yok, hafif bir kokusu ve dokusu var. 


Verdiği renk ve kalıcılığı son derece iyi... Nefis bir kombinasyon oluşturuyor gözde, simli ve hafif transparan... Koyuluğunu istediğiniz gibi ayarlamanız mümkün ama ne kadar koyu olursa olsun çook doğal duruyor.  Sanki sadece sim sürülmüş ve göz kapağı rengimiz kendinden böyle muhteşemmiş gibi... :)


Tek olumsuz yanı; sürerken yanaklara dökülmesi, gerçi bu formdaki ürünlerin genelinde bu durum yaşanıyor, o nedenle çok da kendine has bir olumsuzluk sayılmaz... :)

Bulursanız deneyin derim, ben çok memnunum... :)

Sevgiler...

1 Yorum:

Adsız dedi ki...

Renk guzel ama avon oldugu icin pek guvenemiyorum

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!