Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: Avon Little Red Dress Parfüm

18 Kasım 2011 Cuma

Avon Little Red Dress Parfüm

Hazır parfümlerden gidiyorken Avon'un yeni çıkardığı ve dün deneme imkanı bulduğum Little Red Dress parfümünden söz etmek istiyorum.Hemen söyleyeyim kokuya bayıldım! Avon'un beğendiğim tek kokusu Christian Lacroix Rouge'du, şimdi ona kardeş geldi diyebilirim. :) Şu an bir yandan size bu kaydı hazırlıyorum bir yandan da bileğimi koklayıp transa geçiyorum. :)

Öncelikle içerisinde gül olan parfümleri beğenmediğimi söylemek isterim, yalnızca D&G'nin Rose The One'ı gül oranının dengesi nedeniyle beğenmiştim. Bunun dışında gül içerikli bir parfümü beğenebileceğimi tahmin bile edemezdim... :)

Little Red Dress'te; gül, kırmızı sandal ağacı ve meyveler var. Yani çiçeksi, meyveli ve odunsu bir koku... Üçünün bir arada olduğu parfümler çok azdır, bu da içerik olarak yegane kokulardan biri olma yolunda ilerliyor bana kalırsa... Amaaa yine de benzersiz değil, sanki bir kokuyu anımsatıyor, dilimin ucunda ama bir türlü hatırlayamıyorum. Tanıdık bildik ama çoook güzel bir koku... :) En kısa sürede denemenizi öneririm.

Sevgiler...

2 Yorum:

Deniz Acarhan dedi ki...

iştaha getirdin tez vakitte denemem lazım :D

hazine kutusu dedi ki...

Hemen git bi yerlerden bul ve dene muhakkak, vakit kaybetme... :)

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!