Hazine Kutusu - Bir Güzellik Bakım ve Makyaj Blogu: The Body Shop alışverişim

30 Ekim 2011 Pazar

The Body Shop alışverişim

Profilo AVM'yi çoook seviyorum... :) Her istediğimin elimin altında olduğu, fazla kalabalık olmayan, mütevazi bir yer... Özellikle The Body Shop'ı ve çalışanlarını seviyorum. Kaç yıldır artık birbirimizi tanır hale geldiğimiz 2 çalışanı var, sağolsunlar hem çok ilgiyle yardımcı olurlar, hem de sohbet, muhabbet ayaküstü bilgilendirirler... Eee ben de böyle olunca her girdiğimde birşeyler almadan çıkamıyorum... :)) Bugüne dek oraya küçük bir servet harcamışımdır sanıyorum... :) Kimileri Body Shop ürünlerinin vasatın altında, kötü, berbat, gereksiz, faydasız olduğu konusunda ısrarcı ama ben şahsen tam tersini düşünüyorum. Uygulama tekniğine dikkat ederek kullandığım bütün ürünlerinden memnun kaldım diyebilirim.

Bugün aldıklarım ise; Vanilyalı vücut spreyi ve DeoDray serisine ait stick deodorant (fresh&floral)...Vanilyalı vücut spreyine bayılıyorum, parfümünü de severim zaten, indirim fırsatını kaçırmak istemedim ve hemen kaptım bi tane... :)

Bu stick deodorantın çok bereketli olduğunu duymuştum ama deneme fırsatım olmamıştı, bakalım övgüleri hakedecek ne hünerleri varmış... :) Bu arada kokusu bir harika... :) Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz...

Sevgiler...

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kötü söz de, iyi söz de sahibinin aynasıdır!

İslam başta olmak üzere dinleri, yaşam tarzlarını, ırkları ya da herhangi bir zümreyi aşağılayıcı, siyasi, ırkçılık, hakaret ve tahrik içeren, hukuki sorunlara yol açacak yorumları asla onaylamam!

Dozunda yapılan, olumlu eleştiri ve uyarılar başımın tacıdır!